Najlepsze gry defence

Nie zawsze doskonała grafika i ciekawa muzyka sprawiają, że grę można uznać za bardzo dobrą. Najważniejsza jest niewątpliwie grywalność, czyli coś co wciąga gracza na wiele godzin. Takie coś posiada większość gier defence. Polegają one przede wszystkim na obronie swojej posiadłości. Może to być zarówno zamek jak i dom czy farma. Sposobów obrony jest wiele.

Jak grać w gry defence

Jednym z nich jest strzelanie z naszego budynku do nadciągających wrogów. Za zarobione pieniądze możemy kupować kolejne ulepszenia naszej broni. Kolejnym sposobem jest ustawianie wieżyczek obronnych na drodze do naszej posiadłości.

Jak grać?

Wieżyczki mogą mieć różne specjalności, na przykład podpalanie, zatruwanie czy spowalnianie wrogów. Tutaj również za zabitego wroga otrzymujemy wynagrodzenie. Możemy je przeznaczyć na ulepszanie naszej bazy jak również budowanie i zwiększanie specjalności naszych wieżyczek obronnych.

Gry defence potrafią wciągnąć gracza na wiele długich chwil w świat bajecznych scenariuszy, które sprawiają, ze poczujemy się jakbyśmy bezpośrednio uczestniczyli w obronie bazy.
Polecamy: graj tylko w najlepsze gry!